02 березня 2024 року, в рамках Всеукраїнського загальнонаціонального проєкту "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!" у Рудківській територіальній громаді на базі ОЗ «Рудківська СЗШ I-III ст. імені Володимира Жеребного

Дата: 04.03.2024 11:05

У турнірі взяли участь 5 команд ЗЗСО:

1. ОЗ «Рудківська СЗШ I-III ст. імені Володимира Жеребного»;

2. Рудківська гімназія;

3. Хлопчицький ЗЗСО І-ІІІ ст.

4. Луківський ЗЗСО І-ІІІ ст.

5. Новосілківський ЗЗСО І-ІІІ ст.

Почались волейбольні змагання із виконання Державного Гімну України, а також хвилиною мовчання усі присутні вшанували наших воїнів, котрі загинули в боротьбі за Україну.

З привітальним словом до учасників волейбольного турніру звернулись: заступник Рудківського міського голови з гуманітарних питань - п. Роман Біндас, начальник відділу культури, туризму молоді та спорту виконавчого комітету Рудківської міської ради - п. Тарас Курило, вчитель фізичної культури ОЗ "Рудківська СЗШ І-ІІІ ст. імені Володимира Жеребного - п. Володимир Руслабудов (незмінний ведучий, організатор змагань) та вчитель фізичної культури Хлопчицького ЗЗСО І-ІІІ ст., голова суддівської колегії - п. Михайло Скіряк.

Перед початком змагань п. Роман Біндас вручив подяку вчителю фізичної культури ОЗ "Рудківська СЗШ І-ІІІ ст. ім. Володимира Жеребного" п. Сергію Ковалю за багаторічну самовіддану плідну працю та вагомий особистий внесок в розвиток в галузі фізичної культури та спорту на Львівщині від начальника управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації п. Романа Хім'яка.

Боротьба за І місце тривала більше 4-х годин, кожен гравець запекло боровся за перемогу.

Отже, в підсумку загальнокомандні призові місця посіли:

1-МІСЦЕ: Луківський ЗЗСО І-ІІІ ст.

2-МІСЦЕ: ОЗ «Рудківська СЗШ I-III ст. імені Володимира Жеребного».

3-МІСЦЕ: Рудківська гімназія

Усі команди-призери були нагороджені волейбольними м'ячами, медалями та грамотами, а переможці отримали ще й подарунки (за фінансової підтримки Рудківської міської ради). Команди-учасниці також отримали грамоти та волейбольні м'ячі.

Турнір відбувся з ініціативи начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Рудківської міської ради – п. Тараса Курила та вчителів фізичної культури Рудківської ТГ за сприяння Рудківського міського голови – п. Івана Лозинського.

Дякуємо усім тренерам та учасникам за ці змагання та емоції.

Дякуємо ЗСУ, нашим незламним воїнам за можливість проводити спортивні заходи та турніри у цей буремний, небезпечний час.

Слава Україні - Героям Слава!

Разом до перемоги!