Прикордонна служба закликає доєднуватися до лав захисників кордону

Дата: 07.03.2024 09:29

Набір на військову службу на Львівщині у підрозділи Держприкордонслужби здійснює відділ комплектування 7-го прикордонного Карпатського загону.

«Працюємо за системою рекрутингу, а також забезпечуємо прийняття на військову службу за призовом під час мобілізації. Пріоритетними для нас є комплектування загонів бригадного типу: 1-й, 3-й, 11-й прикордонні загони, а також 15-й мобільний прикордонний загін «Сталевий кордон». У ці військові частини нам потрібні вмотивовані, готові до виконання завдань громадяни України», – наголосив начальник групи комплектування загону, полковник Андрій Лущик.

У 7-му прикордонному загоні також є вакансії молодших інспекторів прикордонної служби, водіїв, зв'язківців та медиків.

Також прикордонники наголошують, що триває набір курсантів до Національна академія прикордонної служби України ім.Б.Хмельницького.

За додатковою інформацією можна звертатися у відділ комплектування загону у Львові, на вул. Личаківській, 74.