23 травня в Україні відзначають День Героїв — це день пам’яті всіх українців та українок, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українського народу за волю України та є символом його нескореності.

Дата: 23.05.2024 16:35

«Сьогодні, вшановуємо  не лише пам’ять усіх раніше загиблих Героїв та Героїнь, а й віддаємо шану Новітнім Героям,
які віддали свої життя за соборність та незалежність нашої України.

На жаль, боротьба триває… Російський ворог не дрімає і  прагне захопити нашу рідну землю, але разом із нашим мужнім військом український народ і надалі захищатиме свою державу. Ми стали сильнішими, загартованішими, боєздатнішими і будемо боронити Україну так само відважно і відчайдушно, як це робили Герої усіх поколінь.
У цей день бажаємо кожному українцю миру та злагоди в рідній оселі. Гартуймо тіло та дух, шануймо та пам’ятаймо всіх, хто боронить нашу державу як на землі, так і в лавах Небесної гвардії», - зазначив міський голова Іван Лозинський.
З нагоди вшанування пам’яті полеглих земляків, на території Рудківської громади покладено квіти до меморіалу «Борцям за волю України» та до Героїв,  які загинули під час АТО та повномасштабного російського вторгнення в Україну.
Герої не вмирають…
Слава Україні! Героям Слава!
З повагою міський голова
Іван ЛОЗИНСЬКИЙ