Запрошуємо взяти участь в безкоштовному літньому таборі для екоактивістів від Центру екологічних ініціатив

Дата: 20.06.2024 14:23

Табір триватиме з 8 по 11 серпня цього року.

Центр екологічних ініціатив «Екодія» організовує чотириденний освітній табір, присвячений актуальній темі повоєнного відновлення України з акцентом на екологічні аспекти.

Після завершення табору від учасників очікується підготовка письмових пропозицій до органів місцевого самоврядування щодо захисту довкілля та планів зеленого відновлення, а також реалізація власних природоохоронних  та кліматично-адаптаційних ініціатив, на втілення яких учасники зможуть отримати міні-гранти від «Екодії».

Хто може взяти участь:

• повнолітні активні та вмотивовані громадяни;
  • активісти, які прагнуть вирішувати екологічні проблеми у своїх громадах;
  • люди з досвідом втілення екологічних проєктів на місцевому рівні.

Участь в таборі безкоштовна. Кількість місць обмежена. Додатковою перевагою буде досвід втілення проєктів зі збереження довкілля, участь у місцевих громадських ініціативах, позитивний досвід співпраці з «Екодією».

«Обмін досвідом навколо вирішення екологічних проблем у громадах – це перші кроки до «зеленого» відновлення на місцевому та національному рівнях. Небайдужі громадяни дізнаються, як можуть впливати на те, щоб їхня громада відновлювалася та розвивалася з турботою про довкілля, стануть рушієм змін та сприятимуть екологічному відновленню України», - зазначила т. в. о директора департаменту екології та природних ресурсів ОВА Оксана Війтик.

Для участі у відборі необхідно заповнити та надіслати  заявку до 8 липня. Форма для подання заявок за посиланням: http://surl.li/uprlw .

Детальніше про табір та процес відбору за посиланням: https://ecoaction.org.ua/camp2024.html