Військовослужбовців та членів їх сімей запрошують в похід на Росохацькі полонини

Дата: 25.06.2024 10:58

Управління туризму та курортів ЛОВА організовує мандрівку в гори для Захисників, Захисниць та членів їх сімей.

Напередодні, 28 червня, (п’ятниця) у День Конституції відбудеться сходження на Росохацькі Полонини

Сходження на один із найпанорамніших хребтів в НПП «Сколівські Бескиди». Найвищою точкою стане гора Високий Верх Росохацький висотою 1177м. На вершині гори розташована церква св. Іллі, яка вважається найвищою точкою православ'я в Україні.

Довжина маршруту в дві сторони 16 км   .

Захід відбудеться в межах проєкту «Терапія мандрами» для емоційного розвантаження та ментального відновлення військовослужбовців.

Мандрівка розрахована на весь день та є безкоштовною для Захисників.

Щоб взяти участь у поході необхідно зареєструватись за номером – 0969685457 або ж заповнити гугл форму - https://cutt.ly/5etmCC8L