Жінок зі сіл Львівщини запрошують на навчання для покращення професійних цифрових навичок

Дата: 12.07.2024 10:18

Навчання для учасниць безкоштовне. Є декілька курсів від двох до трьох місяців.

Projector Foundation оголосив набір на першу хвилю онлайн-навчання у сфері креативних та IT індустрій для жінок з сільських місцевостей.

Безкоштовне навчання відбуватиметься з таких цифрових навичок:

- курс з основ графічного дизайну (Graphic Design: 1 група, 22 студентки, тривалість 3 місяці);

- курс з проектного менеджменту (IT Project Management: 1 група, 22 студентки, тривалість 3 місяці);

- курс таргетолога з інструментами Facebook та Instagram/ навчання оптимізації рекламних кампаній (Facebook and Instagram Targeting: 1 група, 23 студентки, тривалість 2 місяці);

- курс з SMM/просування соцмереж для бізнесу (SMM for Business: 1 група, 23 студентки, тривалість 2 місяці).

Програма «Навчання креативним та технічним професіям для жінок з сільських місцевостей» впроваджується в межах проєкту Міжнародного Торговельного Центру «Підвищення економічної стійкості громад, що постраждали під час війни». Проєкт фінансується урядом Японії.

Вимоги до участі: жінки віком від 18 років, що проживають у селах чи селищах та потребують перенавчання або покращення професійних навичок.

Подати заявку та детально про навчання за посиланням: http://surl.li/mchwdv. Кінцевий термін подачі заявки на навчання: ‍22 липня 2024 року.

«Важливість участі у навчанні від Projector Foundation для жінок з сільських місцевостей полягає в тому, що це є чудовою можливістю для них отримати якісне професійне навчання, яке враховує їхні потреби та специфіку життя у селі. Таке навчання дає можливості кар'єрного розвитку, тому ці програми є ключовим інструментом для підвищення їхньої економічної самодостатності», - зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.