ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі бензину марки А-95 (Код ДК 09132000-3: Бензин), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 19.07.2024 15:48

Виконавчий комітет Рудківської міської ради Самбірського району Львівської  області

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі бензину марки А-95  (Код ДК 09132000-3: Бензин), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування замовника: Виконавчий комітет Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області

Місцезнаходження замовника: м. Рудки, пл. Відродження 1,  Львівська область, Україна, 81440

ЄДРПОУ: 44039854

Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (відповідно до п.3 ч.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі» (Орган місцевого самоврядування)

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі бензину  (Код ДК 09132000-3: Бензин)

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги (з особливостями)

UA-2024-07-19-007066-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

250 000,00 грн. Придбання бензину  в скретч-картах або талонах здійснюється для забезпечення безперебійної роботи транспортних засобів виконавчого комітету Рудківської міської ради, а також для заправки генераторів в адмінбудівлях в разі відключення електроенергії.

Місце поставки Товару: : м. Рудки, пл. Відродження 1

Розмір бюджетного призначення: 250 000,00 грн. з ПДВ згідно з кошторисом.

(Плановий обсяг товару – Бензин А 95 – 4385 л ).

Визначення потреби в товарах, з урахуванням використання у минулих періодах

- формування опису предмета закупівлі із зазначенням технічних і якісних характеристик.

- розрахунок очікуваної вартості товарів відбувся методом порівняння ринкових цін (а саме: аналізу ринку про ціни товарів, що потрібно закупити шляхом отримання цінових пропозицій від постачальників, а також шляхом аналізу цін в мережі Інтернет.)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Термін постачання - з дати укладання договору -  по 31 грудня 2024 р.

Загальні вимоги

1. Відповідність палива, що пропонуються Учасником, підтверджується копіями сертифікатів якості (відповідності), паспортами якості.

2. В зв’язку з тим, що у Замовника відсутнє місце зберігання нафтопродуктів, поставка товару буде здійснюватися за адресою АЗС учасника-переможця або АЗС партнерів учасника-переможця. Умовою поставки являється наявність АЗС учасника(власних, орендованих) або партнера учасника, розташованих в місті Рудки.

Місце розташування АЗС Постачальника в межах 20 км від місця розташування Замовника.

3. Термін  дії талонів на бензин до 31.12.2024 року та з гарантованим продовженням терміну їх дії.

4. Обов’язкова наявність пального, зазначеного у специфікації на всіх АЗС-мережі.

5. Відпуск автомобільного палива проводиться за талонами на власних, орендованих або  автозаправних станціях партнера постачальника.

6. Якість Бензину марки А-95 повинна відповідати діючим державним стандартам, технічним умовам та чинному законодавству щодо показників якості такого виду товару, в тому числі умовам ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови» або Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного судного та котельного палива (затвердженому постановою Кабінету Міністрів України № 927 від 01.08.2013 року).

пп

Найменування товару

Одиниця виміру

Технічні характеристики (повинні відповідати вимогам)

Бензин А-95

Згідно з ДСТУ 7687:2015

Обгрунтування обсягів закупівлі Товару: відповідно до фактичного обсягу кошторисних призначень  на 2024 рік.