До уваги студентів: стартував конкурс студентських есе від міжнародного проєкту LIFE Mercury-FREE
Цьогорічний конкурс присвячений проблемі забруднення ртуттю та важливості екологічної освіти.
Національний університет «Львівська політехніка» у межах марафону «Місто без ртуті» міжнародного проєкту LIFE Mercury-FREE запрошує студентів до участі в конкурсі есе, присвяченому проблемі забруднення ртуттю та важливості екологічної освіти.
Метою конкурсу є привернення уваги до небезпеки ртуті, яка надходить від неправильно утилізованих ртутновмісних товарів у побуті.
Учасники конкурсу у своїх есе повинні висвітлити проблеми забруднення навколишнього середовища ртуттю, що походить із недооцінених джерел, пов’язаних із використанням ртутновмісних товарів у повсякденному житті.
«У Львові функціонує сучасний завод ДП «Боднарівка», який спеціалізується на повній переробці відходів, що містять ртуть. Це підприємство відіграє важливу роль у збереженні навколишнього середовища, оскільки ртуть є небезпечною речовиною, що може завдати серйозної шкоди здоров’ю людей та екосистемі. Тому департамент екології та природних ресурсів активно підтримує реалізацію проєкту LIFE MERCURY-FREE та запрошує студентів взяти участь у конкурсі з написання есе, що допоможе зробити свій вклад у підвищення рівня обізнаності суспільства щодо небезпек пов’язаних із ртуттю», - зазначила т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Оксана Війтик.
Автори найкращих есе отримають дипломи та призи. Найкращі роботи буде опубліковано на сайті проєкту та в партнерських медіа. Із запропонованими темами для есе можна ознайомитися за посиланням: http://surl.li/qrhazt .
Надсилати есе потрібно до 17 листопада на електронну адресу: lifemercuryfree@lpnu.ua. У темі листа обов’язково вказати контактні дані: ПІБ, курс, інститут (факультет), університет.
Нагадуємо, що Національний університет «Львівська політехніка» в межах програми LIFE отримав грант на фінансування від ЄС у проєкті LIFE-2021-SAP-ENV MERCURY-FREE «Комплексний підхід до інформування та зміни поведінки населення для організації «вільного» від ртуті міста». Він спрямований на зменшення забруднення навколишнього середовища ртуттю, яка присутня в побутовій продукції, з якими споживачі поводилися неправильно, шляхом надання інформаційної підтримки через платформу комунікації та співпраці, організації широкої інформаційно-просвітницької кампанії та заходів зі зміни поведінки, формування довіри багатьох зацікавлених сторін шляхом створення вільного від ртуті міста.