ПРОЄКТИ 2019 - 2020

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об'єкта будівництва "Капітальний ремонт під'їзної дороги до будинку №17а на вулиці Самбірській у м. Рудки Самбірського району Львівської області"

10:42:29 15.08.2019

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об'єкта будівництва "Реконструкція вуличного освітлення вулиць Центральна, Сонячна, Зелена в с. Погірці Самбірського району Львівської області".

12:50:58 05.08.2019

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об'єкта будівництва "Реконструкція вуличного освітлення вулиць Січових Стрільців, Св. Миколая, Вулінікова, Тиха в с. Чайковичі Самбірського району Львівської області".

12:43:53 05.08.2019

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об'єкта будівництва "Реконструкція вуличного освітлення вул. Центральна, Миру в с. Задністряни Самбірського району Львівської області".

12:34:25 05.08.2019

Реконструкція вуличного освітлення вулиць Січових Стрільців, Св. Миколая, Вулінікова, Тиха в селі Чайковичі Самбірського району Львівської області

09:12:53 25.07.2019

Затвердження Переліку проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад у 2019 році у Рудківській міській раді Самбірського району Львівської області