13 Вересня, 2021 р., 17:15
16 вересня 2021 року о 15:00 год. в приміщенні Рудківської міської ради (площа Відродження, 1, м.Рудки) відбудуться громадські слухання, на яких жителі Рудківської ОТГ можуть висловитися щодо свого бачення проблем поводження з відходами в їхньому населеному пункті та шляхів вирішення проблем із відходами, шляхів очищення населених пунктів, влаштування громадських вбиралень.
01 Вересня, 2021 р., 10:15

30 Серпня, 2021 р., 16:47
До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надходять численні скарги від громадян щодо поширення постачальниками житлово-комунальних послуг в мережі Інтернет, під’їздах будинків, переліків боржників, а саме: номерів особових рахунків, адрес (назв районів, вулиць, номерів будинків та квартир), сум заборгованості тощо.