A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Оголошення

ВШАНУВАННЯ ПАМ´ЯТІ УСІХ ЗАГИБЛИХ ЧЕРЕЗ ВТОРГНЕННЯ РФ В УКРАЇНУ

День 24 лютого назавжди запам'ятається як одна з трагічних сторінок історії сучасної України. Цього дня рік тому ворог віроломно увірвався в наш дім, у життя кожного українця. Жертвами повномасштабного вторгнення росії в незалежну та вільну Україну стали мільйони дорослих та дітей, які після 24 лютого залишилися без даху над головою, змушені були покинути рідні домівки, були депортовані, замордовані чи вбиті окупантами. Українські військові героїчно захищають нашу державу, даючи гідну відсіч ворогові, звільняють населені пункти та відтісняють загарбників. Жоден військовослужбовець, який віддав життя на полі бою, не має бути забутим. 

10:42:14 23.02.2023

Оголошення про визначення виконавця послуг з поводження побутовими відходами на території Підгайчиківського старостинського округу

Виконавчий комітет Рудківської міської ради повідомляє про те, що 14.02.2022 року відбвся конкурс з визначення виконавця послуг з поводження  побутовими відходами на території Підгайчиківського старостинського округу. Переможцем конкурсу визначено Рудківське ВУЖКГ.

14:31:40 22.02.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора