12 Травня, 2021 р., 12:00
Оголошення!
30 Квітня, 2021 р., 14:00
Сьогодні, 30 квітня 2021 р.відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Рудківської міської ради, за результатами якого вирішено: продовжити в населених пунктах Рудківської громади обмежувальні заходи визначені постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 (із змінами) для «жовтого» рівня  епідеміологічної небезпеки, отже з 07 травня 2021р.:
29 Квітня, 2021 р., 15:32
Рудківська територіальна громада повідомляє, що  Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації створено публічний канал  «Інформпортал АТО Львівщини» для інформування учасників АТО/ООС Львівщини про новини у ветеранській сфері, актуальні  державні та обласні програми підтримки, зміни у законодавстві, гранти та анонси заходів. Якісна комунікація , спілкування, особливо у частині інформування щодо різних можливостей та програм в соціальній мережі.