17 Грудня, 2018 р., 12:02
18 грудня 2018 року об 11 год. в приміщенні Рудківської міської ради відбудеться третя робоча зустріч працівників міської ради, виконуючих обов’язки старост, депутатів, активних підприємців, зацікавлених громадян для обговорення Концепції стратегії розвитку Рудківської ОТГ при активній допомозі представників ГО «Європейський діалог» (Львів) та представника Республіки Польща. Якщо Вас турбує майбутнє Рудківської ОТГ, приходьте і запропонуйте свої рішення проблем та своє бачення розвитку нашої території .
30 Листопада, 2018 р., 10:19
   Самбірське районне управління Головного управління Держспоживслужби у Львівській області інформує Вас що на території Самбірського району в кінці листопада на початку грудня 2018 року буде проводитися пероральна вакцинація диких м'ясоїдних тварин проти сказу. Дану вакцину розповсюджуватимуть з літака.
07 Листопада, 2018 р., 12:59
У жовтні за використання незадекларованої праці винесено постанов на суму понад 11 млн.грн
27 Вересня, 2018 р., 10:36
Перевірки Держпродспоживслужби з питань дотримання держдиципліни цін у сфері ЖКП забезпечили повернення споживачам 187,9 тис.грн.