04 Вересня, 2018 р., 18:36
7 вересня 2018 року о 13.00 год. відбудеться легкоатлетичний пробіг вулицями м. Рудки, присвячений Дню фізичної культури та Дню пам'яті героїв-захисників незалежної України. Збір учасників о 12.30 год. біля Народного дому. Запрошуються усі бажаючі
01 Серпня, 2018 р., 15:09
 20-23 вересня відбудеться благодійна акція «Третій вік: задоволення від читання» для літніх людей, яку ГО «Форум видавців» у співпраці з рядом інституцій, що спеціалізуються на роботі з літніми людьми, реалізовує шість років поспіль. Цього року акція відбудеться за фінансової підтримки Львівської міської ради в межах Програми «Львів – місто літератури». Акція об’єднала громадські і культурні організації та заклади, а також владу і мешканців міста. В межах акції у 2017 році 9332 осіб пенсійного віку безкоштовно відвідали книжковий ярмарок та презентації у Палаці мистецтв 2000 осіб придбали книжки зі спеціальною знижкою, понад 4000 осіб відвідали культурні заходи, 622 нові книжки було закуплено та передано у бібліотеки територіальних центрів соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, а також у 7 книжкових клубів, створених у межах акції у бібліотеках ЦБС для дорослих м. Львова та у м. Стрию. Акція започаткувала і поширила позитивні тенденції благодійності: надихнувшись нашим прикладом, у читацьких клубів для літніх людей з’явилися й інші доброчинці, що почали жертвувати книги. Загалом нові надходження сприяли тому, що читацькі клуби почали жити активнішим інтелектуальним життям, самостійно організовувати зустрічі з авторами та влаштовувати інші культурні заходи. Благодійна акція отримала широкий резонанс, чимало позитивних відгуків та підтримку громадськості. На численні прохання літніх людей акція буде проведена й цього року в межах 25-го Форуму видавців у Львові. Соціальна кампанія буде спрямована на підвищення свідомого ставлення до людей літнього віку – популяризацію позитивного ставлення до старості та толерантності до літніх людей у суспільстві.
19 Липня, 2018 р., 09:27
До відома жителів Рудківщини!