Оголошення

Протокол № 15 позачергового засідання Рудківської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Сьогодні, 30 квітня 2021 р.відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Рудківської міської ради, за результатами якого вирішено: продовжити в населених пунктах Рудківської громади обмежувальні заходи визначені постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 (із змінами) для «жовтого» рівня  епідеміологічної небезпеки, отже з 07 травня 2021р.:

14:00:57 30.04.2021

Інформпортал АТО Львівщини

Рудківська територіальна громада повідомляє, що  Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації створено публічний канал  «Інформпортал АТО Львівщини» для інформування учасників АТО/ООС Львівщини про новини у ветеранській сфері, актуальні  державні та обласні програми підтримки, зміни у законодавстві, гранти та анонси заходів. Якісна комунікація , спілкування, особливо у частині інформування щодо різних можливостей та програм в соціальній мережі.

15:32:57 29.04.2021

До відома споживачів природнього газу!

Самбірське відділення повідомляє споживачів природнього газу про те, що тимчасово буде припинено подачу газу з 27.04.2021р. 08:00год. по 28.04.2021р. 08:00 год. в с.Чайковичі, с.Погірці, с.Подільці, с.Сусолів, с.Малинів, с.Задністряни, с.Н.Острів, с.Кон.Тулиголівські, с.Кон.Королівські, с.Коропуж, с.Хишевичі, с.Романівка, с.Крукавець в зв'язку з планово-профілактичними роботами на ГРС -Коропуж.

15:48:45 26.04.2021

Оголошення !

Департамент агропромислового розвитку, повідомляє, що консультаційно-дорадчий центр в сфері агропромислового виробництва оновлює свою роботу. Відтепер звернення приймаються виключно в телефонному режимі.

10:22:01 23.04.2021

Оголошення !

Сьогодні, 22 квітня 2021р. І.М.Лозинський провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Рудківської міської ради, за результатами якого

14:00:49 22.04.2021

Оголошення !

Компанія «Захід-Агро МХП » інформує місцевих жителів  та пасічників  Рудківської ОТГ, що з 23.04 по 05.05.2021р. буде проводитися обприскування посівів і внесення мінеральних дорив кукурудзи, сої, пшениці озимої, ріпак озимий засобами захисту рослин згідно регламенту застосування пестицидів та агрохімікатів.

13:00:07 22.04.2021