17 Липня, 2018 р., 14:27
Газета "Голос Самбірщини" 14 липня о 11:42 ·

16 Липня, 2018 р., 09:34
12 липня, у день Святих апостолів Петра і Павла у Народному домі села Чайковичі відбулося відзначення свята села.

13 Липня, 2018 р., 12:43
ЗМІНИ У ПОРЯДКУ ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ
03 Липня, 2018 р., 17:36
У перший день літа відділ соціальної політики спільно з відділом культури та туризму Рудківської міської ради провели захід до міжнародного Дня захисту дітей. На площі біля Народного дому міста Рудки діти змагалися в різноманітних конкурсах: малюнок на асфальті та мольберті на тему: “Країна дитячих мрій”, музичному конкурсі (караоке) та рухливих іграх.  По закінченню свята діти отримали солодощі та призи. Організатори заходу побажали дітям гарного настрою, незабутніх літніх канікул, щоб росли щасливими, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими громадянами своєї країни. Діти отримали від конкурсів та ігор море задоволення та позитивних емоцій.
28 Червня, 2018 р., 15:00
Свято талантів, насичення енергії і запалу подарувала міська рада молоді своєї громади. 28 червня на стадіоні міста Рудки захід розпочався виступами юних талантів. Виконані пісні були присвячені Дню Конституції України та Дню молоді. Був проведений міжнародний юнацький турнір у якому брали участь такі команди: «Гміна Фредрополь» Польща, «Прикарпаття» Старий Самбір, «Комарно», «Підгайчики», «Рудки-1» та «Рудки-2».