Рудківська міська рада

Львівська область, Самбірський район

Новини

Дата: від до Скинути
16 Квітня, 2021 р., 09:00
 15.04.2021 року члени виконавчого комітету Рудківської міської ради ознайомилися з презентацією Міжнародної благодійної організації «Екологія-Право - Людина»  проєкту «Інтеграція екологічної складової у розвиток Рудківської ОТГ», що реалізується за підтримки міжнародного фонду «Відродження». Теоретичні питання правильного поводження з побутовими відходами обговорювалися разом з практичними проблемами виконання рекомендацій, зокрема щодо сортування ТПВ, збуту  вторсировини, захоронення відходів, ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ.
13 Квітня, 2021 р., 16:49
     У 1995 році Всесвітня Організація Охорони Здоров’я (ВООЗ) офіційно запровадила термін “глобальне електромагнітне забруднення довкілля”. ВООЗ включила проблему електромагнітного забруднення навколишнього середовища в перелік пріоритетних проблем людства. Слід звернути увагу, що рівень цього забруднення кожні десять років зростає в 10–15 разів. Електромагнітні поля негативно впливають на організм людини, яка працює з джерелом випромінювання, а також на населення, яке проживає поблизу джерел випромінювання та широко використовує в побуті електротехніку. Ми живемо у світі, насиченому різними електромагнітними полями різної потужності. Якихось однозначних заходів захисту чи обмеження впливу ЕМП немає, можна лише обмежити себе від їхнього впливу.
07 Квітня, 2021 р., 17:04
Щорічно 7 квітня світ відзначає Всесвітній день здоров’я. Саме у цей день у 1948 році була заснована Всесвітня організація охорони здоров’я (World Health Organization, WHO).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора