13 Липня, 2021 р., 10:28
Запрошуємо суб’єктів господарської діяльності, що діють на території Рудківської громади взяти участь у семінарі щодо «Детінізація трудових відносин: можливості та виклики», який відбудеться 14 липня поточного року об 11.00 год., за адресою: м. Самбір, вул. Мазепи,8 (ІІ поверх, сесійна зала).
12 Липня, 2021 р., 12:05
У зв’язку із загостренням суспільно-політичної ситуації, яка склалася в Україні у результаті російської військової агресії проти нашої держави, підрозділами Служби безпеки України фіксуються спрямування з боку представників терористичних організацій «ЛНР», «ДНР» та спецслужб РФ до відомостей стосовно функціонування військових об’єктів, з метою можливої підготовки до вчинення диверсійних (терористичних) актів для подальшої дестабілізації внутрішньої ситуації в державі.
06 Липня, 2021 р., 09:00
   Вшанування ікони Матері Божої в Україні – дуже давня традиція. Просили благословення у Божої Матері для України та її народу великі наші князі,  звитяжці – козаки, героїчні бійці Армії Української Народної Республіки та Української Повстанської армії, як і сучасні захисники України на Сході. Пречиста Мати, як і багато віків тому, тримає свій святий омофор над Україною, нашим народом і нашими славними воїнами-оборонцями .