29 Липня, 2021 р., 11:00
      28 липня 2021р. у  Рудківській   міській  раді  відбулось  засідання робочої групи за участі  представника ГУ ДПС у Львівській області Стародуб  Віталія  Ярославовича  - завідувач сектору контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Львівській області, першого заступника Рудківського міського голови - Фрея Миколи Михайловича, спеціаліста відділу бухгалтерсього обліку та звітності Рудківської міської ради – Лей Оксани Володимирівної та спеціаліста віддділу економічного розвитку та інвестицій Рудківської міської ради – Лазоряк Зоряни Ярославівної з приватними підприємцями - платниками податків рудківської громади, по питаннях легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, та сплати акцизного податку.
27 Липня, 2021 р., 11:19
 Табір базуватиметься у селі Канівське Запорізької області. Протягом 7 днів учасники будуть проходити спеціалізовані тренінгові програми. До участі в заході запрошують активну молодь, яка цікавиться розвитком національно-патріотичного виховання та представники молодіжних громадських організацій, яким виповнилось 18 років.
26 Липня, 2021 р., 13:00
Нам не потрібно нічого відповідати Путіну, бо його мета — не комунікація задля пошуку шляхів залагодження конфлікту, а лише маніпуляція задля того, щоб у ньому перемогти. Моя стаття про когнітивну війну, що вийшла на «Детекторі медіа» за 6 днів до публікації сумнозвісної «аналітичної праці» Володимира Путіна, досить детально пояснювала, чому і як такі тексти від президента Росії з’являються, на що спрямовані та яку мету переслідують. Втім, звісно, не очікувалося, що хтось зверне на це увагу.