Рудківська міська рада

Львівська область, Самбірський район

Новини

Дата: від до Скинути
29 Липня, 2021 р., 11:00
      28 липня 2021р. у  Рудківській   міській  раді  відбулось  засідання робочої групи за участі  представника ГУ ДПС у Львівській області Стародуб  Віталія  Ярославовича  - завідувач сектору контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Львівській області, першого заступника Рудківського міського голови - Фрея Миколи Михайловича, спеціаліста відділу бухгалтерсього обліку та звітності Рудківської міської ради – Лей Оксани Володимирівної та спеціаліста віддділу економічного розвитку та інвестицій Рудківської міської ради – Лазоряк Зоряни Ярославівної з приватними підприємцями - платниками податків рудківської громади, по питаннях легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, та сплати акцизного податку.
27 Липня, 2021 р., 11:19
 Табір базуватиметься у селі Канівське Запорізької області. Протягом 7 днів учасники будуть проходити спеціалізовані тренінгові програми. До участі в заході запрошують активну молодь, яка цікавиться розвитком національно-патріотичного виховання та представники молодіжних громадських організацій, яким виповнилось 18 років.
26 Липня, 2021 р., 13:00
Нам не потрібно нічого відповідати Путіну, бо його мета — не комунікація задля пошуку шляхів залагодження конфлікту, а лише маніпуляція задля того, щоб у ньому перемогти. Моя стаття про когнітивну війну, що вийшла на «Детекторі медіа» за 6 днів до публікації сумнозвісної «аналітичної праці» Володимира Путіна, досить детально пояснювала, чому і як такі тексти від президента Росії з’являються, на що спрямовані та яку мету переслідують. Втім, звісно, не очікувалося, що хтось зверне на це увагу.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора