02 Квітня, 2021 р., 17:02
Рудківська міська рада вже декілька років співпрацює з Благодійним фондом «Молода громада» (м.Одеса), в тому числі в реалізації ідей та практик співпраці влади та громади  з допомогою  системи Інтернет, навчального курсу «Розумна взаємодія», на Інтернет - платформі gurtom. mobi, щоб вирішувати місцеві питання та, навіть, глобальні виклики за меншу вартість. Інновація грунтується на трьох свободах: вільний доступ (мешканці, влада, бізнес, ГО) до визначення проблем, до надання пропозицій їх вирішення та підтримки запропонованих рішень в загальному мульти/міжсекторальному ІТ-середовищі.
30 Березня, 2021 р., 15:43
Сьогодні, 30 березня, Верховною Радою України, прийнято Закон "Про надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".