Президент України вшанував учасників бойових дій на території інших держав

У День вшанування учасників бойових дій на території інших держав встановлено кошик квітів від Президента Володимира Зеленського до Меморіального комплексу громадянам України, полеглим в Афганістані.

15:33 15.02.2021

Рудківський міський голова висловлює щиру подяку !

Рудківський міський голова висловлює щиру подяку усім, хто доклав зусиль і надав допомогу в розчищені доріг від снігу у нашій громаді, тим, хто з розумінням поставились до подолання труднощів, що виникли у зв’язку із погіршенням погодінх умов.

14:55 11.02.2021

Для пасічників Львівщини проведуть онлайн семінари щодо проблемних питань галузі

Мінекономіки спільно з Львівською облдержадміністрацією проведуть серію онлайн семінарів, з метою підвищити взаєморозуміння між пасічниками та аграріями, аби зменшити кількість випадків отруєння бджіл під час обробки сільськогосподарських культур.

11:20 09.02.2021

МОЗ розширює пакет послуг для лікування онкологічних захворювань

Міністерство охорони здоров’я України розширить пакет послуг для лікування онкологічних захворювань у другому-четвертому кварталах 2021 року.  Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

18:45 27.01.2021