Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Новини

Дата: від до Скинути

1 березня розпочалась індексація пенсій

1 березня розпочалась індексація пенсій

1 березня 2021 року розпочато автоматичний перерахунок пенсій для осіб, які отримують пенсії, призначені згідно із законами України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” (з числа військовослужбовців строкової служби), „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

11:20 02.03.2021

Онлайн-курс “Просто про е-декларування"

Онлайн-курс “Просто про е-декларування"

1 березня стартує безкоштовний онлайн-курс “Просто про е-декларування”, розроблений Національним агентством з питань запобігання корупції - НАЗК спільно з Prometheus.

09:25 24.02.2021

Штормове попередження !

Штормове попередження !

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України по території Львівської області вранці 22 -23 лютого - туман видимістю 200 – 500 м. на дорогах ожеледиця. 

16:09 22.02.2021

У Рудківській громаді вшанували День Героїв Небесної Сотні!

У Рудківській громаді вшанували День Героїв Небесної Сотні!

  Сьогодні, 20 лютого, в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні - згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

23:45 20.02.2021

Увага! Попередження про погіршення погодних умов!

Увага! Попередження про погіршення погодних умов!

   За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України по території Львівської області 17 лютого на дорогах ожеледиця. Вдень місцями значний сніг та мокрий сніг, налипання мокрого снігу.

17:29 17.02.2021

Україна повернеться до моделі адаптивного карантину.

Україна повернеться до моделі адаптивного карантину.

    Україна повернеться до моделі адаптивного карантину, коли в межах області встановлюватиметься той чи інший рівень карантинних обмежень залежно від епідемічної ситуації. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Уряду 17 лютого.

17:03 17.02.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних