19 Червня, 2020 р., 14:36
                                                                                     Дорогі медичні працівники Рудківщини!
02 Червня, 2020 р., 17:58
Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні при підтримці Міністерства закордонних справ Польщі вдруге допомагає Рудківській ОТГ. Цього разу допомога надійшла Рудківській лікарні. Це засоби індивідуального захисту та обладнання для боротьби з COVID-19: 300 багаторазових захисних костюмів, 500 респіраторів FFP-3, 5 безконтактних термометрів, 3 пульсоксиметри, а також мультипараметровий монітор пацієнта швейцарського виробництва. Передача засобів відбулася 2 червня об 11:00 за адресою м. Рудки, вул. Шевченка 15.
23 Травня, 2020 р., 15:49
У день Героїв України - 23 травня, представники Городоччини та Рудківщини спільно зі священниками православної та католицької громад провели панахиду вшанування пам'яті Героїв України. Та також спільно помолились на могилі Героя Майдану - Володимира Жеребного.