19 Квітня, 2021 р., 16:28
Вчора, 18 квітня, до Львова прибуло 1170 доз  вакцини  виробництва Pfizer-BioNTech.  Вакцинація проводиться двома мобільними бригадами – Львівського обласного діагностичного центру та 4 МКЛ.  Загалом в Україну прибуло 117 тис. доз цієї вакцини.
19 Квітня, 2021 р., 15:26
Від 19 квітня 2021 року фізичні особи-підприємці у регіонах «червоної» зони мають змогу подати заяви на фінансову компенсацію від держави. Залишити заяву на виплату в розмірі 8 000 гривень можна через онлайн-сервіс державних послуг «Дія». Про це інформують у Міністерстві розвитку громад та територій України.
19 Квітня, 2021 р., 14:25
На автомобільних дорогах державного значення Львівської області розпочали роботи із встановлення комплексів автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху. Про це інформує Служба автомобільних доріг у Львівській області.
16 Квітня, 2021 р., 10:10
  Станом   на    сьогодні   по м. Самбору  зареєстровано   1197  підтверджених   випадків   COVID-19  . За  останній тиждень  з 09.04.по  15.04.2021р.  зареєстровано  56 випадків COVID-19  ,з них  працюють – 27 осІб(  3– працівники освіти,3 – медичні працівники ,21 -інші ) ,12-  пенсіонерів,  16- непрацюючих осіб  та  1 дитина.
16 Квітня, 2021 р., 09:00
 15.04.2021 року члени виконавчого комітету Рудківської міської ради ознайомилися з презентацією Міжнародної благодійної організації «Екологія-Право - Людина»  проєкту «Інтеграція екологічної складової у розвиток Рудківської ОТГ», що реалізується за підтримки міжнародного фонду «Відродження». Теоретичні питання правильного поводження з побутовими відходами обговорювалися разом з практичними проблемами виконання рекомендацій, зокрема щодо сортування ТПВ, збуту  вторсировини, захоронення відходів, ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ.
13 Квітня, 2021 р., 16:49
     У 1995 році Всесвітня Організація Охорони Здоров’я (ВООЗ) офіційно запровадила термін “глобальне електромагнітне забруднення довкілля”. ВООЗ включила проблему електромагнітного забруднення навколишнього середовища в перелік пріоритетних проблем людства. Слід звернути увагу, що рівень цього забруднення кожні десять років зростає в 10–15 разів. Електромагнітні поля негативно впливають на організм людини, яка працює з джерелом випромінювання, а також на населення, яке проживає поблизу джерел випромінювання та широко використовує в побуті електротехніку. Ми живемо у світі, насиченому різними електромагнітними полями різної потужності. Якихось однозначних заходів захисту чи обмеження впливу ЕМП немає, можна лише обмежити себе від їхнього впливу.