Дата: від до Скинути

НАЦІОНАЛЬНА КАМПАНІЯ РЕКРУТИНГУ «ГВАРДІЯ НАСТУПУ» ЧЕКАЄ ВМОТИВОВАНИХ УКРАЇНЦІВ ДЛЯ БОРОТЬБИ З РОСІЙСЬКИМИ ОКУПАНТАМИ

Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Готується ретельно. Для виконання цього надскладного завдання нам потрібно постійно посилювати наші спроможності. Міністерство внутрішніх справ України оголошує про формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають посилити наші сили під час майбутнього наступу. МВС України, Національна гвардія, Національна поліція та Державна прикордонна служба закликають усіх українців, хто прагне якомога швидше викинути російських загарбників з української землі та звільнити усіх наших людей, вступати до лав нових підрозділів. Їх формування вже почалося. Кістяк нових бригад складається із офіцерів та солдат, які мають величезний бойовий досвід, та проявили себе найкращим чином на різних ділянках фронту. Доукомплектація нових бригад відбуватиметься винятково з добровольців, високомотивованих патріотів України.

10:24 15.02.2023

Потрібен час: Енергетики не припиняють реанімувати українську енергосистему

Енергосистема України вже пережила 12 ракетних атак ворога та 14 ударів БПЛА по енергооб’єктам. 127 енергетиків загинуло і ще 319 поранено. І після кожної такої атаки фахівці змушені без вихідних, цілодобово відновлювати нашу енергосистему.    Після російських атак відбулося скорочення виробництва електроенергії та збільшення дефіциту в мережі. До 11 жовтня 2022 року Україна експортувала електроенергію за кордон, а з січня 2023 року, коли є технічна можливість — імпортує електроенергію з європейських країн, що додатково допомагає балансувати енергосистему України.

09:18 25.01.2023