Рудківська міська рада

Львівська область, Самбірський район

Новини

Дата: від до Скинути
02 Квітня, 2021 р., 17:02
Рудківська міська рада вже декілька років співпрацює з Благодійним фондом «Молода громада» (м.Одеса), в тому числі в реалізації ідей та практик співпраці влади та громади  з допомогою  системи Інтернет, навчального курсу «Розумна взаємодія», на Інтернет - платформі gurtom. mobi, щоб вирішувати місцеві питання та, навіть, глобальні виклики за меншу вартість. Інновація грунтується на трьох свободах: вільний доступ (мешканці, влада, бізнес, ГО) до визначення проблем, до надання пропозицій їх вирішення та підтримки запропонованих рішень в загальному мульти/міжсекторальному ІТ-середовищі.
30 Березня, 2021 р., 15:43
Сьогодні, 30 березня, Верховною Радою України, прийнято Закон "Про надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".
30 Березня, 2021 р., 14:48
31 березня 2021 року відбудеться Всеукраїнський вебінар для представників бізнесу з актуальних питань. Цільовою аудиторією є суб’єкти підприємництва, бізнес асоціації, працівники місцевих органів влади, до повноважень яких належать питання розвитку бізнесу.
30 Березня, 2021 р., 11:35
Регіональний сервісний центр МВС ГСЦ у Львівський області інформує: Міністерством внутрішніх справ України прийнято наказ від 02 березня 2021 року № 166, який набуває чинності з моменту опублікування. Він встановлює єдині зразки державних номерних знаків транспортних засобів та вимоги до них. Зокрема, визначені правила застосування, типи та основні розміри державних номерних знаків, встановлені вимоги до інформаційного змісту та технічних характеристик. Основним нововведенням, що запроваджується, є зміна визначення адміністративно-територіальної належності транспортного засобу, а саме не за місцем прописки власника, як було дотепер, а за місцем здійснення реєстрації (перереєстрації) транспортного засобу. «Раніше при реєстрації авто видавались номерні знаки того регіону, в якому зареєстроване місце проживання власника авто.  Відтепер, згідно з Наказом МВС №166 від 2 березня 2021 р.,  номерні знаки присвоюються транспортному засобу з літеросполуками того регіону, у якому було надано послугу. Тобто, якщо для реєстрації автомобіля до сервісного центру МВС у м. Львові звернувся громадянин з Тернополя, чи Дніпра, він отримає номерні знаки з літеросполуками Львівської області — ВС або НС. Така зміна суттєво спростить процес забезпечення сервісних центрів МВС номерними знаками, та знівелює фактор накопичення  номерних знаків з інших регіонів,  що у кінцевому результаті призведе до економії бюджетних коштів», - зазначив начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Львівській області Олександр Малашко. Зазначені вимоги не поширюються на номерні знаки, які громадяни залишили на платному зберіганні в сервісному центрі МВС. Сервісні центри МВС постійно на зв’язку: із запитаннями, подяками та скаргами до Головного сервісного центру МВС можна звертатися за телефоном: (044) 290 19 88. Також консультації надаються на офіційній сторінці в Facebook, а відповіді на поширені питання та новини сервісних центрів МВС можна знайти на сайті Регіонального сервісного центру МВС ГСЦ у Львівський області.
26 Березня, 2021 р., 15:08
В області продовжується процес трансформації селянських господарств у сімейні фермерські господарства (СФГ).
26 Березня, 2021 р., 14:51
Реконструкцію стадіону імені Лева Броварського завершують. Відкрити його для тренувань та змагань планують  у травні.
26 Березня, 2021 р., 14:51
30 квітня заплановане відкриття довгоочікуваного рейсу від Lufthansa за маршрутом Франкфурт – Львів – Франкфурт.
25 Березня, 2021 р., 18:14
За попередню добу із діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 279 людей. Скеровано на самоізоляцію - 2396 людей. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 2675 осіб. Померлих – 18 осіб.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора