24 Грудня, 2020 р., 17:10
    Рудківським  міським головою І.Лозинським та заступником міського голови Р.Біндасом проведено робочу зустріч із дільничними офіцерами  Циквасом М.М. та Лещишиним Р.І. В ході зустрічі працівники поліції надали  звіт про проведену роботу на території Рудківської громади у 2020 році. Керівники міста наголосили на важливості посилення роботи щодо забезпечення громадського порядку у м.Рудки та інших населених пунктах, зокрема, у вихідні та святкові дні. Важливою є також  профілактична робота з раніше судимими  особами, звільненими з місць позбавлення волі, та громадянами,  до яких встановлено адміністративний нагляд і які перебувають на постійному контролі з боку правоохоронних органів.
23 Грудня, 2020 р., 19:20
 22 грудня 2020 року у Рудківській міській раді проведено конкурс  на заміщення вакантної посади директора новоствореного КНП  «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО –САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області.
17 Грудня, 2020 р., 19:15
    17.12.2020 року в приміщенні Рудківської міської ради відбулося перше засідання новообраного виконавчого комітету.  Схваливши  представлений начальником відділу фінансів Урбанович В.З. проєкт міського бюджету на 2021р., скерували його на розгляд та затвердження сесії міської ради. Були прийняті рішення про забезпечення житлом дитини – сироти Федоренка Р.З., збільшення витрат на харчування учнів  закладів загальної середньої освіти, розглянули та затвердили проєкт плану роботи виконавчого комітету по регуляторній політиці та деякі інші загальні питання відповідно до затвердженого порядку денного.
16 Грудня, 2020 р., 18:20
   16 грудня 2020 року  відбулась  II-га сесія VIII скликання Рудківської міської ради, на якій за поданням міського голови І.Лозинського було обрано заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Ференц Світлану Ярославівну та затверджено склад виконавчого комітету в кількості 27 осіб.
11 Грудня, 2020 р., 20:00
      Сьогодні у Рудківській міській  раді відбулась виробнича нарада з  участю рудківського міського голови І.Лозинського, секретаря ради С.Винницької  та  новообраних старост сіл.
25 Листопада, 2020 р., 18:37
Розпочала свою роботу сформована територіальна громада – Рудківська міська рада