Рудківська міська рада

Львівська область, Самбірський район

Новини

Дата: від до Скинути
25 Січня, 2021 р., 18:15
 Сьогодні, 25 січня, на засіданні Конкурсної  ради з реалізації програми Конкурсу місцевих ініціатив у Львівській області на 2021 рік,   прийнято рішення про продовження прийому заявок на  конкурс проєктів місцевих ініціатив до 1 березня 2021 року.  
25 Січня, 2021 р., 17:57
Міністерство охорони здоров’я України оновило список країн із значним поширенням COVID-19. Так, до «червоної» зони потрапили 68 країн. Серед них: Чеська Республіка, Велика Британія, США, Чорногорія, Грузія, Італія, Німеччина, Польща та інші. До країн «зеленої» зон – 126 країн. Тут Туреччина, Болгарія, Мальдіви, Греція, Єгипет та інші.
22 Січня, 2021 р., 11:02
Уряд та міські голови дійшли згоди в питанні тарифів на тепло та гарячу воду!
22 Січня, 2021 р., 10:50
20.01.2021 року у приміщенні Рудківської  міської  ради відбулась робоча зустріч Рудківського міського голови Івана Михайловича Лозинського із командою Департаменту регіонального розвитку АТ «Укргазвидобування», а саме  менеджером соціально інфраструктурних проєктів Костянтином-Крістіаном Крушем та Олексієм Сердюченком, представником благодійної організації «Благодійний фонд «МХП-ГРОМАДІ» та ТОВ "Захід-Агро МХП" Іриною Семко,  старостами сіл громади: Марією Загвойською, Оксаною Пікулицькою, Михайлом Городником і Володимиром Бабієм, начальником відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету міської ради  Людмилою Вавшкевич,   на  якій обговорювалась  співпраця  в сфері реалізації проєктів місцевих ініціатив шляхом надання громаді  спонсорської та благодійної допомоги на розвиток сільських територій  у 2021 році та   на   перспективу.
21 Січня, 2021 р., 18:00
  22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99. Акт Злуки увінчав соборницькі прагнення українців обох частин України – Наддніпрянщини та Наддністрянщини – щонайменше з середини XIX століття. Це була основоположна подія для українського державотворення. 24 серпня 1991 року позачергова сесія Верховної Ради УРСР ухвалила Акт проголошення незалежності України. Його підтримали українці на Всеукраїнському референдумі 1 грудня 1991 року. Ця подія стала відправною точкою для відліку історії сучасної Української державності. Утім, історики цілком справедливо відзначають, що 24 серпня 1991 року насправді відбулося відновлення державної незалежності України. Вперше у XX столітті українська незалежність була проголошена 22 січня 1918 року IV Універсалом Української Центральної Ради, а вже за рік (22 січня 1919 року) на Софійському майдані в Києві відбулася не менш вагома подія – об’єднання Української Народної Республіки (далі – УНР) і Західноукраїнської Народної Республіки (далі – ЗУНР) в одну державу. Внаслідок невдач Української революції 1917–1921 року державність зберегти не вдалося. І як результат, упродовж XX століття українці змушені були кількаразово відновлювати її в боротьбі. Є низка значень терміну “соборність”. Найбільш вживані з них: об’єднання в одне державне ціле всіх земель, населених конкретною нацією на суцільній території; духовна консолідація всіх жителів держави, згуртованість громадяннезалежно від їхньої національності. Нарешті, соборність невіддільна від державності, суверенітету й реальної незалежності народу – фундаменту для побудови демократичної держави. У 71-у річницю Акта Злуки (22 січня 1990 року) в Україні відбулася одна з найбільших у Центрально-Східній Європі масових акцій – “живий ланцюг” як символ єдності східних і західних земель України. Понад мільйон людей, узявшись за руки, створили безперервний ланцюг від Івано-Франківська через Львів до Києва. Наші земляки, жителі м.Рудок, також взяли активну участь в "живому ланцюгу", підтримавши ідею єдності та незалежності України. Акція засвідчила, що українці подолали страх перед комуністичною партією і готові протистояти тоталітарному режиму. 31 рік тому ця подія стала провісником падіння СРСР і відновлення незалежної України.
18 Січня, 2021 р., 12:33
   Сьогодні у Рудківській міській раді відбулось робоча нарада із діловодами сіл,  котрі увійшли до складу  Рудківської територіальної громади. Обговорювались питання щодо прийому документів для оформлення субсидій та соціальних допомог, передачу трудового архіву в архівний відділ міської ради. Наголошувалось на важливості правильного оформлення акту нефінансового внеску громади під час реалізації проектів, поданих на обласний конкурс проектів місцевих ініціатив. Приділили увагу питанню ведення господарських книг та вчинення нотаріальних дій.
09 Січня, 2021 р., 20:17
З 8 січня на всій території України почав діяти «карантин зимових канікул». Він передбачає обмеження діяльності низки суб’єктів господарювання з метою запобігання поширенню COVID-19.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора