15 Лютого, 2021 р., 15:37
 Сьогодні, 15 лютого, в області відбулись заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Участь у них взяв голова Львівської ОДА Максим Козицький.
15 Лютого, 2021 р., 15:33
   У День вшанування учасників бойових дій на території інших держав встановлено кошик квітів від Президента Володимира Зеленського до Меморіального комплексу громадянам України, полеглим в Афганістані.
11 Лютого, 2021 р., 14:55
   Рудківський міський голова висловлює щиру подяку усім, хто доклав зусиль і надав допомогу в розчищені доріг від снігу у нашій громаді, тим, хто з розумінням поставились до подолання труднощів, що виникли у зв’язку із погіршенням погодінх умов.
09 Лютого, 2021 р., 11:20
    Мінекономіки спільно з Львівською облдержадміністрацією проведуть серію онлайн семінарів, з метою підвищити взаєморозуміння між пасічниками та аграріями, аби зменшити кількість випадків отруєння бджіл під час обробки сільськогосподарських культур.
27 Січня, 2021 р., 18:45
  Міністерство охорони здоров’я України розширить пакет послуг для лікування онкологічних захворювань у другому-четвертому кварталах 2021 року.  Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.