22 Лютого, 2021 р., 16:09
За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України по території Львівської області вранці 22 -23 лютого - туман видимістю 200 – 500 м. на дорогах ожеледиця.
20 Лютого, 2021 р., 23:45
  Сьогодні, 20 лютого, в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні - згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».
17 Лютого, 2021 р., 17:29
   За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України по території Львівської області 17 лютого на дорогах ожеледиця. Вдень місцями значний сніг та мокрий сніг, налипання мокрого снігу.
17 Лютого, 2021 р., 17:03
    Україна повернеться до моделі адаптивного карантину, коли в межах області встановлюватиметься той чи інший рівень карантинних обмежень залежно від епідемічної ситуації. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Уряду 17 лютого.
17 Лютого, 2021 р., 17:02
   16 лютого 2021 року відбулась IV сесія VIII-го  скликання Рудківської міської ради, на якій закріпили  депутатів за селами (старостинськими округами), котрі входять у Рудківську територіальну громаду. У зв’язку із зміною засновника навчальних закладів, було прийнято рішення, про зміну назв освітніх навчальних закладів тих сіл, котрі приєдналися до складу Рудківської громади, та про співфінансування освітніх проєктів для забезпечення якісного, сучасного та доступного навчання в закладах освіти. Для важкохворих мешканців громади, були прийняті важливі рішення щодо обласних програм на 2021 – 2025 роки, а саме:  Програму  забезпечення реалізації заходів, щодо відшкодування вартості препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет на 2021 рік та Програму по відшкодуванню вартості лікарських засобів відпущених за пільговими рецептами на 2021-2025 роки. Депутатами було  затверджено Концепцію розвитку та Регламент роботи відділу ЦНАП.  Одним із важливих питань у порядку денному було й прийнято рішення про уточнення переліку проєктів, які подаються на Львівський обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив на 2021рік, без яких наша громада не зможе різносторонньо розвиватись.
15 Лютого, 2021 р., 15:37
 Сьогодні, 15 лютого, в області відбулись заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Участь у них взяв голова Львівської ОДА Максим Козицький.
15 Лютого, 2021 р., 15:33
   У День вшанування учасників бойових дій на території інших держав встановлено кошик квітів від Президента Володимира Зеленського до Меморіального комплексу громадянам України, полеглим в Афганістані.
11 Лютого, 2021 р., 14:55
   Рудківський міський голова висловлює щиру подяку усім, хто доклав зусиль і надав допомогу в розчищені доріг від снігу у нашій громаді, тим, хто з розумінням поставились до подолання труднощів, що виникли у зв’язку із погіршенням погодінх умов.
09 Лютого, 2021 р., 11:20
    Мінекономіки спільно з Львівською облдержадміністрацією проведуть серію онлайн семінарів, з метою підвищити взаєморозуміння між пасічниками та аграріями, аби зменшити кількість випадків отруєння бджіл під час обробки сільськогосподарських культур.