10 Березня, 2021 р., 15:29
  З нагоди Міжнародного жіночого дня Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами двох мешканок Львівщини.
04 Березня, 2021 р., 18:12
 02 березня 2021р. відбулось засідання виконавчого комітету Рудківської міської ради, на якому обговорювались підсумки соціально-економічного розвитку громади за 2020рік та основні завдання і плани на 2021рік. Присутніми ухвалено проекти рішень, щодо ставок земельного податку на 2022рік та визначені об’єкти приватизації у 2021році. Рішення  опубліковані на офіційному сайті міської ради для подальшого обговорення і схвалення на наступному засіданні міської ради. Затверджено список дітей сиріт та дітей позбавлені батьківського піклування з метою надання їм одноразової допомоги після досягнення ними 18-річного віку. Розглянуті та проголосовані заяви громадян, а саме:
02 Березня, 2021 р., 17:17
 Тепер Україна має свій офіційний вебсайт Ukraine.ua. Це онлайн-портал про Україну, яка надихає та вражає.
02 Березня, 2021 р., 11:20
1 березня 2021 року розпочато автоматичний перерахунок пенсій для осіб, які отримують пенсії, призначені згідно із законами України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” (з числа військовослужбовців строкової служби), „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.
01 Березня, 2021 р., 10:28
ПАМ’ЯТКА НАСЕЛЕННЮ ЯК УНИКНУТИ ЗАРАЖЕННЯ ПТАШИНИМ ГРИПОМ !
24 Лютого, 2021 р., 09:25
1 березня стартує безкоштовний онлайн-курс “Просто про е-декларування”, розроблений Національним агентством з питань запобігання корупції - НАЗК спільно з Prometheus.