22 Квітня, 2019 р., 11:21
Рудківська міська рада здобула чергову перемогу в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку 2019. 9 мікропроектів із 13 стали виграшними, а саме:"Реконструкція шатрового даху Підгайчиківської СЗШ І-ІІІ ст. у с.Підгайчики Самбірського району Львівської області", "Капітальний ремонт фасаду та водостічної системи даху Конюшко-Тулиголівської СЗШ І-ІІ ст. в с.Конюшки -Тулиголівські Самбірського району Львівської області", "Капітальний ремонт (заміна вікон і дверей на енергозберігаючі) будівлі Народного дому в с.Новий Острів Самбірського району Львівської області", "Капітальний ремонт Народного дому у с.Підгайчики Самбірського району Львівської області", "Капітальний ремонт елементів благоустрою на площі Відродження у м.Рудки Самбірського району Львівської області", "Капітальний ремонт під'їзної дороги до будинку № 17а на вулиці Самбірській у м.Рудки Самбірського району Львівської області", "Придбання дитячих ігрових майданчиків для м.Рудки, вул.Садова, та с.Колбаєвичі, вул.Зелена, Самбірського району Львівської області", "Реконструкцйія вуличного освітлення вулиць Січових Стрільців, Св.Миколая, Вулінікова, Тиха в селі Чайковичі Самбірського району Львівської області", "Реконструкція вуличного освітлення вул. Центральна, Миру в с.Задністряни Самбірського району Львівської області", на загальну суму більше 3 600 млн.грн.
09 Квітня, 2019 р., 15:13
       Сьогодні 09.04.2019р. Рудківську міську раду відвідала делегація гміни Фредрополь (Республіка Польща), яку очолив вуйт Маріуш Снєжек.
28 Березня, 2019 р., 12:38
                                                             27 березня 2019 року в приміщення Рудківської міської ради зустрілися керівники об’єднаних громад Львівщини. Візит в рамках програми «Маршрути успіхів» на тему: «Досвід розвитку міської ОТГ» став новим етапом співпраці міських голів. Після коротких привітань, висловлення Рудківським міським головою Іваном Лозинським та заступником виконавчого директора Львівського регіонального відділення Асоціації міст України Лесі Дебко розпочалася робота щодо аналізу досягнень, труднощів та помилок Рудківської ОТГ.
04 Березня, 2019 р., 17:46
Останніми роками спалювання навесні сухої трави, рослинних залишків та побутового сміття перетворилося на справжнє екологічне лихо. Не зважаючи на численні перестороги, громадяни продовжують проводити такі «прибирання», тим самим отруюючи повітря десятками найрізноманітніших хімічних сполук, які накопичуються у організмі людей, провокуючи загострення як хронічних хвороб, так і виникнення нових (у тому числі й онкологічних) захворювань..