29 Квітня, 2021 р., 17:00
Сьогодні у нашій громаді вкрай важлива подія, яка стосується одного з пріоритетних напрямків розвитку місцевого самоврядування - урочисте відкриття  поліцейської станції Рудківської територіальної громади. Завдяки проєкту «Поліцейський офіцер громади», авторства Національної поліції України, ми маємо можливість втілити цю ідею  в життя.
29 Квітня, 2021 р., 15:40
Департамент соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації  нагадує: у месенджері Telegram працює публічний канал «Інформпортал АТО/ООС Львівщини».
28 Квітня, 2021 р., 15:52
 Гепатит А – захворювання печінки, спричинене вірусом. На відміну від гепатитів В і С, гепатит А не провокує розвиток хронічної хвороби печінки і рідко закінчується смертю. За даними Всесвітньої організації здоров'я майже всі люди, уражені гепатитом А, повністю одужують і у них формується пожиттєвий імунітет до хвороби.
22 Квітня, 2021 р., 11:43
За попередню добу із діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 171 людину. Скеровано на самоізоляцію - 1360 людей. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 1531-ї особи. Померлих – 28 осіб.
21 Квітня, 2021 р., 17:10
Питання поновлення прав громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на мінімальний розмір пенсії перебуває на постійному контролі Уповноваженого ВРУ з прав людини.
20 Квітня, 2021 р., 18:00
20 квітня 2021р.завершила свою роботу V-сесія VIII-го скликання Рудківської міської ради на якій приймали рішення щодо земельних питань мешканців громади, голосували за врегулювання питань оренди комунального майна Рудківської міської ради та затверджували :