Дата: від до Скинути

Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

04 та 08 вересня цього року міський голова Іван Лозинський провів екстренні засідання комісії ТЕБ і НС  щодо дорожньо-транспортної пригоди ( далі ДТП ) та ситуацію, що виникла в результаті руйнування будівель, руйнування окремих конструкційних елементів будівель на вул. Самбірській,4 та 6, внаслідок зіткнення з ними та електричними опорами багатовантажного автомобіля (фури) та ліквідацію наслідків ДТП яка сталась у м. Рудки по  вул. Самбірська, за результатами яких вирішено:

15:00 08.09.2021