Дата: від до Скинути

В Офісі Президента України обговорили допомогу бізнесу й людям під час посилення карантинних заходів

Андрій Єрмак провів підготовче засідання президії Конгресу місцевих та регіональних влад, на якому було обговорено виплату допомоги бізнесу та людям, які можуть отримати збитки внаслідок посилення карантинних обмежень через поширення коронавірусу.

15:03 24.03.2021

450 млн гривень передбачили з держбюджету для підтримки розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства

Постановою КМУ від 10 березня №185 затвердили “Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства” у новій редакції. У державному бюджеті 2021 року на  цю програму передбачили 450,0 млн грн.

15:00 22.03.2021