Дата: від до Скинути

1 листопада рудківчани відзначили 102-гу річницю проголошення Західноукраїнської Народної Республіки та разом зі священниками УГКЦ - о. Володимиром та ПЦУ - о. Ярославом вшанували пам'ять Українських січових стрільців і вояків Української Галицької Армії з молитвою та виконанням пісні "Ой у лузі червона калина" на могилі січовим стрільцям.

10:00 02.11.2020

Результати та досягнення Рудківської об'єднаної громади за 2018 рік.

Рудківська ОТГ утворена 29 жовтня 2017 року. Впродовж цих     трьох років ми з Вами маємо багато напрацювань, і нам є чим   пишатися. Лише у 2018 році ми реалізували 26 проєктів на   загальну суму понад 13 млн. грн. Детальна інформація у   презентації.

17:10 19.10.2020

Щороку, 1 жовтня, в нашій державі відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади. Це добре, світле і дуже актуальне свято, тому що воно ще раз привертає увагу до численних проблем літніх людей, що існують у сучасному суспільстві. В цей день особливою увагою ми оточуємо не лише наших батьків, бабусь і дідусів, але і пристарілих жителів, які потребують нашої посильної допомоги.

16:31 01.10.2020

Рудківська ОТГ: здобутки та досягнення.

З часу створення  Рудківської об’єднаної територіальної громад, а  саме листопада  2017 року, завдяки співпраці міської влади та членів територіальної громади вдалося досягти відчутних результатів.

22:47 25.09.2020