Що потрібно знати про гепатит А.

Гепатит А – захворювання печінки, спричинене вірусом. На відміну від гепатитів В і С, гепатит А не провокує розвиток хронічної хвороби печінки і рідко закінчується смертю. За даними Всесвітньої організації здоров'я майже всі люди, уражені гепатитом А, повністю одужують і у них формується пожиттєвий імунітет до хвороби.

15:52 28.04.2021

На Львівщині зафіксовано 804 нових випадки захворювання на коронавірус

За попередню добу із діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 171 людину. Скеровано на самоізоляцію - 1360 людей. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 1531-ї особи. Померлих – 28 осіб.

11:43 22.04.2021

За тиждень, 26 квітня відзначатимуться 35-ті роковини Чорнобильської трагедії.

Питання поновлення прав громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на мінімальний розмір пенсії перебуває на постійному контролі Уповноваженого ВРУ з прав людини.

17:10 21.04.2021

20 квітня 2021р.завершила свою роботу V-сесія VIII-го скликання Рудківської міської ради.

20 квітня 2021р.завершила свою роботу V-сесія VIII-го скликання Рудківської міської ради на якій приймали рішення щодо земельних питань мешканців громади, голосували за врегулювання питань оренди комунального майна Рудківської міської ради та затверджували :

18:00 20.04.2021

Алгоритм дій при розливі ртуті

До отрут , без яких ніяк не може обійтися людство, належить і найважча рідина. Ртуть потрібна при виготовленні люмінесцентних і ртутних ламп, термометрів, вимірювальних приладів у медицині та на підприємствах.

14:07 20.04.2021

Інформація щодо захворюваності мешканців на COVID-19 .

Станом на 19.04.2021 р. по м. Самбору зареєстровано 1207 випадків захворювання на Covid-19 по Самбірському району 1467 випадків . Аналізуючи захворюваність на Covid-19 в м. Самборі  по місяцях 2021 року : січень -73 випадки, лютий -120 випадків,березень -180 випадків, з початку квітня по сьогоднішній день – 197 випадків.  Значно зріс рівень госпіталізацій ,аналізуючи кількість госпіталізацій по місяцях 2021 року : січень- 19 госпіталізованих, лютий – 32 госпіталізованих, березень - 69 госпіталізованих , протягом квітня  станом на 18.04.21р. -52 госпіталізованих.

17:33 19.04.2021

На Львівщині розпочалася вакцинація від коронавірусу вакциною виробництва Pfizer-BioNTech

Вчора, 18 квітня, до Львова прибуло 1170 доз  вакцини  виробництва Pfizer-BioNTech.  Вакцинація проводиться двома мобільними бригадами – Львівського обласного діагностичного центру та 4 МКЛ.  Загалом в Україну прибуло 117 тис. доз цієї вакцини.

16:28 19.04.2021