МОЗ розширює пакет послуг для лікування онкологічних захворювань

Міністерство охорони здоров’я України розширить пакет послуг для лікування онкологічних захворювань у другому-четвертому кварталах 2021 року.  Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

18:45 27.01.2021

До відома ініціаторів проєктів місцевих ініціатив.

Сьогодні, 25 січня, на засіданні Конкурсної  ради з реалізації програми Конкурсу місцевих ініціатив у Львівській області на 2021 рік,   прийнято рішення про продовження прийому заявок на  конкурс проєктів місцевих ініціатив до 1 березня 2021 року.

18:15 25.01.2021

До відома мешканців області: інформація щодо країн «червоної» та «зеленої» зон

Міністерство охорони здоров’я України оновило список країн із значним поширенням COVID-19. Так, до «червоної» зони потрапили 68 країн. Серед них: Чеська Республіка, Велика Британія, США, Чорногорія, Грузія, Італія, Німеччина, Польща та інші. До країн «зеленої» зон – 126 країн. Тут Туреччина, Болгарія, Мальдіви, Греція, Єгипет та інші.

17:57 25.01.2021

Активно рухаємось  шляхом  поставлених  цілей та сталого  розвитку!

Активно рухаємось шляхом поставлених цілей та сталого розвитку!

20.01.2021 року у приміщенні Рудківської  міської  ради відбулась робоча зустріч Рудківського міського голови Івана Михайловича Лозинського із командою Департаменту регіонального розвитку АТ «Укргазвидобування», а саме  менеджером соціально інфраструктурних проєктів Костянтином-Крістіаном Крушем та Олексієм Сердюченком, представником благодійної організації «Благодійний фонд «МХП-ГРОМАДІ» та ТОВ "Захід-Агро МХП" Іриною Семко,  старостами сіл громади: Марією Загвойською, Оксаною Пікулицькою, Михайлом Городником і Володимиром Бабієм, начальником відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету міської ради  Людмилою Вавшкевич,   на  якій обговорювалась  співпраця  в сфері реалізації проєктів місцевих ініціатив шляхом надання громаді  спонсорської та благодійної допомоги на розвиток сільських територій  у 2021 році та   на   перспективу.

10:50 22.01.2021