Дата: від до Скинути

Громади не залежатимуть від районів: Верховна Рада прийняла законопроект в цілому

17 вересня Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому проект закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо приведення у відповідність положень бюджетного законодавства у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи» № 3614. За це проголосували 287 народних депутатів. Як відомо, законопроект передбачає, що сільські, селищні, міські бюджети більше не залежатимуть від району. Всі 1469 територіальних громад, території яких уже затвердив Уряд, перейдуть на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом. Виходячи із законопроекту, доходи і видатки між бюджетами районів та територіальних громад розмежують. Районні бюджети пропонується виключити із системи горизонтального вирівнювання. Тобто районні бюджети не отримуватимуть базову дотацію і не будуть на прямих міжбюджетних відносинах з державним бюджетом.  Нагадаємо, у першому читанні Верховна Рада України прийняла законопроект 15 липня цього року.

15:43 22.09.2020

В АМУ – проти перекладання держфінансування на органи місцевого самоврядування

Асоціація міст України не погоджується із поправкою №83 до проєкту Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо приведення у відповідність положень бюджетного законодавства у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи» №3614 від 09.06.2020, якою передбачається перекласти на органи місцевого самоврядування обов’язку фінансувати делеговані державою повноваження за власні доходи місцевих бюджетів.

13:23 16.09.2020

Що потрібно знати про місцеві вибори

5 вересня розпочався виборчий процес на місцевих виборах. Вони відбудуться 25 жовтня за новими правилами і на новій територіальній основі. Змінюються вимоги до кандидатів, кількість місцевих рад, вигляд бюлетеня для голосування і багато іншого.

18:18 10.09.2020

Утворення територіальних виборчих округів

Рудківська міська територіальна виборча комісія повідомляє про утворення чотирьох територіальних виборчих округів на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. Про це саме йдеться в Постанові "Про утворення територіальних виборчих округів на виборах депутатів Рудківської міської ради 25 жовтня 2020 року, встановлення їх меж та нумерації" від 06.09.2020 року №6.

14:25 08.09.2020

Сьогодні, 21.08.2020 р., в приміщенні Рудківської міської ради відбулося засідання Комісії з питань дотримання вимог законодавства України про працю та легалізацію трудових відносин з найманими працівниками.

12:57 22.08.2020