День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців.

День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Воістину можна сказати, що український прапор висловлює всю силу і міць нашої країни. В цей святковий день, в Рудківській громаді відбулася патріотична веломандрівка рідною громадою з державними стягами.

16:19 23.08.2019

Склад Громадської ради

Рішенням виконавчого комітету Рудківської міської ради №149 від 18 липня 2019 року затверджено склад Громадської ради:

12:16 22.07.2019