10 Жовтня, 2019 р., 11:08
     Від маленької мрії до великої справи Розумна Взаємодія – як інструмент розвитку Рудківської ОТГ
02 Жовтня, 2019 р., 12:01
  Пілотне впровадження проекту "Розумна взаємодія" в Рудківській міській раді «Від маленької мрії до великої справи»
02 Жовтня, 2019 р., 11:59
  1 жовтня 2019 року в приміщенні Рудківської міської ради представник ГО «Західноукраїнський ресурсний центр» Зоряна Стоцько провела тренінг щодо підготовки, написання та подання на конкурс проектів Громадського бюджету.
03 Вересня, 2019 р., 11:57
У 2019 році в Рудківській міській раді реалізовано 6 проектів громадського бюджету.
26 Серпня, 2019 р., 11:04
  В суботу, 24 серпня, у Рудках пройшли урочисті заходи, присвячені Дню Незалежності України та Дню міста. В цей день рудківчани, а також іноземні гості міста - делегації з партнерських міст міста Рудки – Фредрополя та Радимна (Польща) великою родиною відзначили одне з найважливіших свят нашої країни. Рудківський міський голова Іван Лозинський привітав усіх зі святом та нагородив активних мешканців нашої громади подяками і подарунками. Найкращі мистецькі колективи та окремі виконавці Народного дому м. Рудки, Рудківської дитячої музичної школи, вокальної студії «Смайл» та спортивно-бального клубу «Фантазія» (м. Самбір) подарували присутнім святковий концерт. Завершились святкування веселими танцями з гуртом «Джерело».
23 Серпня, 2019 р., 16:19
        День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Воістину можна сказати, що український прапор висловлює всю силу і міць нашої країни. В цей святковий день, в Рудківській громаді відбулася патріотична веломандрівка рідною громадою з державними стягами.