Рудківська міська рада

Львівська область, Самбірський район

Новини

Дата: від до Скинути
13 Вересня, 2018 р., 09:34
 За результатами конкурсу Рудківська міська рада отримала змогу брати участь в проекті «Підтримка реформ місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної і Західної України», що співфінансується Міністерством Закордонних Справ Республіки Польща і реалізується Фондом Розвитку Місцевої Демократії (Польща). Термін реалізації проекту липень 2018- червень 2019 року. Проект передбачає розробку Концепції стратегії розвитку для 20 громад в 5 областях України 12 вересня 2018 року в Народному домі м.Рудки відбулася зустріч представників ГО «Європейський діалог» (Львів) Олександра Софія, Ігоря Шимківа, Миколи Крата , представника громадської організації «Фонд розвитку місцевої демократії» (Республіки Польща ) Пшемислава Фенриха з питання формування Концепції стратегії розвитку Рудківської ОТГ. Були представлені цікаві матеріали для обговорення з присутніми на зустрічі активними представниками рудківської громади, міським головою І.Лозинським , депутатом обласної ради В.Шведою, депутатами та членами виконкому Рудківської міської ради, працівниками ради. В даний час важливо провести глибокий аналіз економічної, екологічної, соціальної ситуації в Рудківській ОТГ, щоб визначити перспективу розвитку, можливі шляхи подолання депресивності території .
07 Вересня, 2018 р., 17:04
Рудківська громада отримала нову техніку
29 Липня, 2018 р., 17:41
29 липня 2018 року в приміщенні Народного дому села Чайковичі відбулися громадські слухання щодо врахування інтересів громади при будівництві малої гідроелектростанції неподалік селища Чайковичі на території Рудківської об'єднаної громади. На громадських слуханнях виступили Рудківський міський голова І.Лозинський, директор фірми-інвестора"Фрі Енерджі" В. Атаманюк, які підкреслили важливість майбутнього інвестиційного проекту не лише у наповненні місцевого бюджету, а й у забезпеченні енергетичної незалежності України. За результатами громадських слухань було прийнято рішення про погодження інвестиційного проекту з будівництва малої гідроелектростанції.
28 Липня, 2018 р., 17:32
       28 липня 2018 року, в рамках обласної програми «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки в с. Сусолів (Рудківська ОТГ) по вул. Першого травня, 115, відбулося урочисте відкриття та освячення спортивного майданчика із тренажерним обладнанням.
28 Липня, 2018 р., 13:00
      28 липня у селі Новий Острів було проведено Свято села за участі гостей з м. Рудки, с. Задністряни, с. Подільці, с. Сусолів та с. Романівка. На святі був присутній Рудківський міський голова, який вручив іменні подяки та грошові подарунки найстаршій жительці села Васьків Марії Василівні та подружжю Васьків Олексію Івановичу та Фроні Броніславівні за 59 років подружнього життя. В цей день панувала дружня, весела і щира атмосфера.
24 Липня, 2018 р., 18:27
22 липня в приміщенні Народного дому м. Рудки відбувся відкритий турнір з шахів серед команд Рудківської ОТГ та Самбірського району. Переможцем змагань став Я. Ригель(мешканець с. Вістовичі), друге місце виборов В.Фещин ( мешканець с. Підгайчики), третє місце – В. Антох ( мешканець м. Рудки). Міський голова І. Лозинський нагородив призерів змагань кубками, медалями та грамотами.
17 Липня, 2018 р., 14:27
Газета "Голос Самбірщини" 14 липня о 11:42 ·

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора