Дата: від до Скинути

Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Сьогодні відбулось засідання комісії з питань ТЕБ і НС на якому комісія вирішила надати дозвіл КНП «Рудківська лікарня» Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області передбачити попередню оплату у договорі про закупівлю кисневої станції повнокомплектної ZELKO OxyG180(комплект) в розмірі 30% від вартості закупівлі.

16:00 26.11.2021

Щодо яких активів не здійснюються нарахування та сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування

Самбірська ДПІ повідомляє, що згідно з п. 10 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) склад та обсяг активів, джерела одержання (набуття) яких у разі невикористання фізичною особою права на подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація) вважаються такими, з яких повністю сплачено податки і збори відповідно до податкового законодавства, становлять:

14:00 26.11.2021