Дата: від до Скинути

Рудківська міська рада розпочала практичну реалізація українсько - польського проекту "Створюємо сучасну європейську систему поводження з відходами в Рудківській ОТГ. Вже проведені презентації серед школярів щодо правил сортування сміття, визначені переможці конкурсу "Сортуй сміття для життя без сміття". Минулого тижня встановлені перші п’ять контейнерних майданчики (всього заплановано встановити 19 контейнерних майданчики, на яких буде розміщено 76 контейнерів для сортування паперу, пластику, скла, змішаних відходів).

22:59 01.12.2018

25 листопада 2018 року на території Рудківської ОТГ у с. Підгайчики відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика із синтетичним покриттям, який сприятиме активному відпочинку і даватиме можливісь для занять спортом.

11:34 27.11.2018

Сьогодні в Рудківській міській раді учасники конкурсу "Сортуй сміття для життя без сміття", який проводився в рамках реалізації українсько - польського проекту "Створюємо сучасну європейську систему поводження з відходами в Рудківській ОТГ" отримували призи та нагороди від Фонду міжнародної солідарності (РП). 35 учнів навчальних закладів м.Рудки, сіл Підгайчики, Чайковичі, Рудківської музичної школи у своїх творчих роботах змалювали мрію про впорядковані вулиці і сквери, застерігали від бездумного засмічення території побутовими відходами, підкреслювали значення сортування сміття для екології. Завдання дорослих підтримати своїх дітей в їх мріях про чисте довкілля.

15:28 26.11.2018

19 жовтня відбулися заключні презентаційні заняття у Чайковицькому НВК «Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Погірцівській СЗШ І-ІІІ ст. та Конюшко-Тулиголівській СЗШ І-ІІ ст., які стосуються реалізації проекту: «Створюємо сучасну європейську систему поводження з відходами в Рудківській ОТГ». Учні ознайомилися з предметом, метою, бюджетом, основними завданнями, очікуваними результатами та тривалістю проекту. Звернено увагу на глобальну проблему засмічення навколишнього середовища та негативні наслідки цього. В рамках заняття було представлено презентацію та буклети. Школярам наголошено про те, що Рудківською міською радою за сприяння Фонду міжнародної солідарності в рамках Програми «Підтримка демократії 2018» Міністерства закордонних справ Республіки Польща оголошено творчий конкурс на тему: «Роздільний збір сміття - для життя без сміття». По завершенню презентаційного заняття учасниками були обговорені проблемні питання та труднощі впровадження системи роздільного сортування сміття. Знайдено шляхи їх вирішення.

17:27 30.10.2018