07 Вересня, 2018 р., 17:04
Рудківська громада отримала нову техніку
29 Липня, 2018 р., 17:41
29 липня 2018 року в приміщенні Народного дому села Чайковичі відбулися громадські слухання щодо врахування інтересів громади при будівництві малої гідроелектростанції неподалік селища Чайковичі на території Рудківської об'єднаної громади. На громадських слуханнях виступили Рудківський міський голова І.Лозинський, директор фірми-інвестора"Фрі Енерджі" В. Атаманюк, які підкреслили важливість майбутнього інвестиційного проекту не лише у наповненні місцевого бюджету, а й у забезпеченні енергетичної незалежності України. За результатами громадських слухань було прийнято рішення про погодження інвестиційного проекту з будівництва малої гідроелектростанції.
28 Липня, 2018 р., 17:32
       28 липня 2018 року, в рамках обласної програми «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки в с. Сусолів (Рудківська ОТГ) по вул. Першого травня, 115, відбулося урочисте відкриття та освячення спортивного майданчика із тренажерним обладнанням.
28 Липня, 2018 р., 13:00
      28 липня у селі Новий Острів було проведено Свято села за участі гостей з м. Рудки, с. Задністряни, с. Подільці, с. Сусолів та с. Романівка. На святі був присутній Рудківський міський голова, який вручив іменні подяки та грошові подарунки найстаршій жительці села Васьків Марії Василівні та подружжю Васьків Олексію Івановичу та Фроні Броніславівні за 59 років подружнього життя. В цей день панувала дружня, весела і щира атмосфера.
24 Липня, 2018 р., 18:27
22 липня в приміщенні Народного дому м. Рудки відбувся відкритий турнір з шахів серед команд Рудківської ОТГ та Самбірського району. Переможцем змагань став Я. Ригель(мешканець с. Вістовичі), друге місце виборов В.Фещин ( мешканець с. Підгайчики), третє місце – В. Антох ( мешканець м. Рудки). Міський голова І. Лозинський нагородив призерів змагань кубками, медалями та грамотами.
17 Липня, 2018 р., 14:27
Газета "Голос Самбірщини" 14 липня о 11:42 ·