Склад Громадської ради

Рішенням виконавчого комітету Рудківської міської ради №149 від 18 липня 2019 року затверджено склад Громадської ради:

12:16 22.07.2019

Рудківська міська рада здобула чергову перемогу в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку 2019. 9 мікропроектів із 13 стали виграшними, а саме:"Реконструкція шатрового даху Підгайчиківської СЗШ І-ІІІ ст. у с.Підгайчики Самбірського району Львівської області", "Капітальний ремонт фасаду та водостічної системи даху Конюшко-Тулиголівської СЗШ І-ІІ ст. в с.Конюшки -Тулиголівські Самбірського району Львівської області", "Капітальний ремонт (заміна вікон і дверей на енергозберігаючі) будівлі Народного дому в с.Новий Острів Самбірського району Львівської області", "Капітальний ремонт Народного дому у с.Підгайчики Самбірського району Львівської області", "Капітальний ремонт елементів благоустрою на площі Відродження у м.Рудки Самбірського району Львівської області", "Капітальний ремонт під'їзної дороги до будинку № 17а на вулиці Самбірській у м.Рудки Самбірського району Львівської області", "Придбання дитячих ігрових майданчиків для м.Рудки, вул.Садова, та с.Колбаєвичі, вул.Зелена, Самбірського району Львівської області", "Реконструкцйія вуличного освітлення вулиць Січових Стрільців, Св.Миколая, Вулінікова, Тиха в селі Чайковичі Самбірського району Львівської області", "Реконструкція вуличного освітлення вул. Центральна, Миру в с.Задністряни Самбірського району Львівської області", на загальну суму більше 3 600 млн.грн.

11:21 22.04.2019