Дата: від до Скинути

В суботу, 24 серпня, у Рудках пройшли урочисті заходи, присвячені Дню Незалежності України та Дню міста. В цей день рудківчани, а також іноземні гості міста - делегації з партнерських міст міста Рудки – Фредрополя та Радимна (Польща) великою родиною відзначили одне з найважливіших свят нашої країни. Рудківський міський голова Іван Лозинський привітав усіх зі святом та нагородив активних мешканців нашої громади подяками і подарунками. Найкращі мистецькі колективи та окремі виконавці Народного дому м. Рудки, Рудківської дитячої музичної школи, вокальної студії «Смайл» та спортивно-бального клубу «Фантазія» (м. Самбір) подарували присутнім святковий концерт. Завершились святкування веселими танцями з гуртом «Джерело».

11:04 26.08.2019

День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців.

День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Воістину можна сказати, що український прапор висловлює всю силу і міць нашої країни. В цей святковий день, в Рудківській громаді відбулася патріотична веломандрівка рідною громадою з державними стягами.

16:19 23.08.2019